Víkendové výsledky 18.3.

Březnový víkend byl plný florbalu. Do svých turnajů se pustilo pět kategorií: muži, junioři, dorostenci, mladší žáci a přípravka.

Naši muži pořadáli turnaj v domacím prostředění ve SH Třebeš, kde měli jasný cíl získat 3 body a zajistit si tak postup do play-up. V prvním zápase ale nastoupili proti leadrovi tabulky z Dobrušky.  Tento zápas byl plný obratů a vedení o dvě branky nic neznamenalo. Dobruška se v záverečné části ujala vedení 8:7, které dokázala udržet i přes velkou snahu našich mužů.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-210937.htm

V druhém utkání tak byl cíl jasný – za každou cenu zvítězit nad týmem z Rokytnice. Tento cíl naši muži splnili, když po dvou třetinách vedli 6:2. Svůj náskok si pohlídali až do konce zápasu a zvítězili 10:4.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-210931.htm

Ziskem 3 bodů si naši muži pojistili 3. místo v tabulce a už nedočkavě vyhlíží soupeře do play-off.

Naši junioři zavítali tentokrát na turnaj do Litomyšle, kde sehráli utkáni proti Rtyni a Trutnovu. Tento turnaj se juniorům vydařil a po výhře nad Rtyní 3:1 si přidali bod za remízu 4:4 s Trutnovem .

Naši dorostenci odehráli, stejně jako muži, domací turnaj, který pořádali v Předměřicích, kde vyzvali soupeře ze Rtyně a Náchoda. Před turnajem měli dorostenci dva zápasy k dobru a ziskem 6 bodů se mohli dostat z 8. pozice až na 4. příčku.

V prvním utkání si lehce poradili s posledním týmem ze Rtyně, když zvítězili 10:0.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-203906.htm

Druhý zápas proti Náchodu sliboval dramatický souboj. To se také potvrdilo, naši dorostenci tento zápas zvládli, nepustili soupeře ani jednou do vedení, ustáli také soupeřův zaverečný tlak o vyrovnání a zvítězili nejtěsnějším rozdílem 4:3.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-203896.htm

Díky zisku 6 bodů se dorostenci vyšplhali na krásné 4. místo, které se budou v posledním turnaji snažit uhájit.

Naši mladší žáci odehráli svůj turnaj v Trutnově, kde se utkali s domácím Trutnovem, Hradcem Králové černými a Všestarům. Turnaj se podařil, kluci bojovali a dali spostu pěkných branek.

Naše nejmenší přípravky nastoupily ke svému turnaji ve známém prostředění v hradeckých Kuklenách. Turnaj proběhl, dle slov trenéra, podle jeho představ. Poskládali jsme 2 týmy 6+1. Děti si turnaj užily, daly hodně gólů, ale ke konci byla vidět únava, protože do zápasu šly naplno. Týmy sehrály i jedno derby mezi sebou, v němž bylo vidět nejen nasazení, ale i respekt k soupeři :-).

 

Posted in Aktuality.