Víkendové výsledky 8.4.

Začátkem dubna odehrály své turnaje kategorie juniorů, starších žáků a přípravek.

Naši junioři odehráli svůj zápas ve Rtyni v Podkrkonoší, kde svedli napinávé souboje až do samého konce. Bohužel ani v jednom utkání body nezískali. Celku z Vysokého Mýta podlehli 3:5 a týmu z Jaroměře 4:5.

Naši starší žáci odehráli svůj poslední turnaj v Holicích, kde se v prním zápase utkali s domácím celkem. Naši kluci dokázali na úvodní branku domácích rychle odpovědět a od poloviny získat vedení, které v druhé polovině navýšili pouze o 1 branku i přes spousty brankových příležitostí. Konečný výsledek zápasu byl 3:1.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-215573.htm

V druhém utkání bojovali naši proti Hořicím. Po polovině utkání prohrávali 0:1. V druhé části se podařilo srovnat, ale soupeř odpověděl dvěma brankami na 1:3. Naši kluci se však nevzdali a bojovným výkonem srovnali na 3:3. Bohužel těsně před koncem jsme  inkasovali ještě další bod, na což už jsme odpověď nenašli a prohráli 3:4.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-215575.htm

Ve finálovém a zároveň posledním utkání sezóny čekal na naše kluky těžký soupeř ze Rtyně v Podkrkonoší. Náš tým se ujal rychlého vedení 1:0, na což však soupeř dokázal hbitě odpovědět a srovnal na 1:1. V polovině utkání jsme skóre dokázali obrátit na 2:1. Náskok před soupeřem jsme navýšili v druhé polovině na 3:1.Závěr utkání jsme si pohlídali a nedali jsme soupeři žádnou šanci. Vítězství bylo naše – 3:1

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-215634.htm

Naši nejmenší z přípravky pořádali turnaj ve sportovní hale Třebeš. Utkání se zúčastnilo 10 týmů. Hala byla plná života a k vidění bylo spoustu skvělých sportovních výkonů. Děkujeme všem co se podílěli na přípravách sportovního turnaje a přispěli tak k jeho hladkému průběhu.

 

Posted in Aktuality.