Víkendové výsledky 29. 4.

Na konci  dubna odehrály své poslední turnaje kategorie mužů, juniorů, elévů a přípravek.

Naši muži se v základní části umístili na 3. místě, které jim zajistilo postup do play-up. Zápasy o postup naši odehráli v blízkých Pardubicích, kde k postupu do Regionální soutěže mužů potřebovali dvakrát zvítězit.

V prvním zápase se muži utkali s třetím týmem z Pardubické ligy – Lanškrounem. Na začátku zápasu bylo vidět, že se hraje o hodně. Úvodní branku vstřelil soupeř, ale naši muži na ni dokázali rychle odpovědět a po třech minutách srovnal Aleš Klemš. První třetina skončila vyrovnaně 1:1. V druhé části hry šli tentokrát naši do vedení po brance Ondřeje Balouna. Náskok vydržel necelé dvě minuty.  Po druhé třetině  byl stav 2:2 a bylo jasné, že o konečném výsledku se rozhodne až v poslední třetině. Do té vstoupili naši výtečně, když po 20 sekundách šli do vedení brankou Marka Bláhy. Náskok o 7 minut později navýšil Matěj Adámek (4:2) a minutu poté přidal svou druhou branku Marek Bláha. Vedení 5:2 tak už našim hráčům dávalo klid do hry. Soupeř dokázal 4 minuty před koncem snižít na 5:3, ale náskok o dvě branky si naši muži uhlídali a zvítězili. 5:3.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-217888.htm

V klíčovém utkání o postup čekal na naše muže znamý soupeř z Kostelce nad Orlicí. Předchozí výsledky s tímto soupeřem byly dost vyrovnané: dvě remízy 5:5 a 3:3, prohra 5:12 a v posledním zápase výhra 6:3.

První branku v utkání znovu vstřelil soupeř a až 5 sekund před koncem první třetiny vstřelil důležitou branku náš Jakub Smetana. Začátek druhé třetiny opět vyšel skvěle, když se po 32 sekundách prosadil Aleš Klemš a získal tak vedení 2:1 pro náš tým . Do konce druhé třetiny skóroval už jen soupeř a dvěma brankami otočil zápas ve svůj prospěch 2:3. Do záverečné rozhodující třetiny šli naši hráči s vědomím, že se za každou cenu musí zápas otočit, což se povedlo – po necelé polovině třetiny, po brance Davida Roflíka a Ondřeje Balouna, šli naši muži do vedení 4:3. Pět minut před koncem pak přidal branku Vojta Jedlička (5:3). Poslední branku vstřelil dvě minuty před koncem Jakub Vít a postupový obrat ve třetí třenině byl splněn. Vítězství 6:3 našim můžům zajištuje postup do Regionální soutěže můžů. Obrovská gratulace všem, kteří dali do zápasu vše!

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-217925.htm

Naši Junioři odehráli svůj poslední turnaj v Jaroměři, kde v prvním utkání podlehli Litomyšli 0:3.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-217967.htm

V druhém zápase proti Trutnovu dokázali naši Junioři srovnat nepřiznivý výsledek z 0:2 na konečných 2:2.

https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-217985.htm

Celkově se naši Junioři umístili na 6. místě v 2. lize Juniorů.

Naši elévové odehráli svůj poslední turnaj v Hradci Králové. Hoši se utkali s týmy z Hradce Králové černí, bílí a Všestar. Všechna utkání se našim elévům podařila. Vstřelili spoustu pěkných branek a k vidění byla vidět i pěkná týmova spolupráce.

Naši nejmenší zakončili svoji sezónu v Hořicích, kde hrdě bojovali jako praví hradečtí lvi. Odměnou za celou sezóny jim byl pohár, který získali.

Posted in Aktuality.