OPEN AIR CUP DOBRUŠKA, 1. 7. 2018 – VÝSLEDKY

V neděli 1. července jsme v kategorii elévů sehráli turnaj Open Air Cup Dobruška. Sestava: Jakub Tomášek, Marek Řada, Benjamin Doksanský, Antonín Kočnar, Jan Votroubek, Martin Kouřim, Denis a Dominik Paar.

Skupinu C jsme s přehledem vyhráli po výsledcích: FBC Hradečtí lvi Sion – FbC Skuteč 14 : 1, FBC Hradečtí lvi Sion – FBC Dobruška III 8 : 0 a FBC Hrošíčci Dobré B – FBC Hradečtí lvi Sion 0 : 13, čímž jsme postoupili přímo do čtvrtfinále, kde jsme opět narazili na FBC Hrošíčci Dobré B. V zápase jsme opět tahali za delší konec a vyhráli 17 : 0.

V boji o finále jsme narazili na vítěze skupiny B K1 Florbal Židenice. Po vyrovnaném poločase, který skončil 3 : 2 pro nás, jsme na začátku druhého poločasu slepenými góly odskočili. I přes mocný finiš v závěru se nám soupeři nepodařilo finále vzít a vyhráli jsme 8 : 5.

Samotné finále bylo velmi vyrovnané, skvělými zákroky nás v důležitých okamžicích podržel brankař Kuba Tomášek, hráči v poli dřeli a v samotném závěru dvakrát dorovnali jednogólový náskok soupeře na konečných 4 : 4. Rozhodovaly nájezdy, kde nás opětovně podržel brankař. Protože naši dva útočníci svůj nájezd proměnili, mohli jsme se radovat z cenného vítězství.

Všem hráčům patří za předvedený výkon veliký dík. Krásné zakončení letošní sezóny. A již vyhlížíme tu příští, která začíná koncem srpna soustředěním, kde se jistě všichni sejdeme.