TURNAJ JUNIORŮ – ČESKÁ TŘEBOVÁ, 21. 10. 2018

Junioři v neděli 21. 10. odehráli další dva soutěžní zápasy.

První utkání s FBC Dobré jsme podlehli 3:4. Doplatili jsme na nemastný začátek zápasu, kdy nám v prvních minutách soupeř nekompromisně nasázel tři branky. Ve druhé třetině jsme konečně začali hrát aktivně a ve třetí měli i herně navrch, manko z první třetiny se nám už ale i přes mnohé šance nepodařilo dohnat.

Do druhého zápasu s FBC Skuteč jsme naopak nastoupili koncentrovaně s jasným cílem nenechat soupeře rozjet. Začalo se nám dařit i v zakončování a brzy si vytvořili dostatečný gólový náskok. Celý zápas jsme na palubovce dominovali a výsledkem bylo jasné vítězství 15:5.

Děkujeme všem divákům, rodičům za podporu a fandění.