VYHODNOCENÍ TURNAJE ELÉVŮ – Rtyně v Podkrkonoší, 18. 11. 2018

Na třetí turnaj sezóny jsme se sešli ve Rtyni v Podkrkonoší a to opět v značně početně oslabené sestavě. Náš tým nastoupil v tomto složení:
Štverák Daniel, Paar Dominik, Paar Denis, Doksanský Benjamin, Němec Štěpán, Lipovský Ondřej, Šťastný Tomáš, Fiala Roman a Balda Kryštof.
Pro Šťastného Tomáše a Fialu Romana se jednalo o jejich vůbec první turnaj a Balda Kryštof naše řady posílil z přípravky.
To opět znamenalo, že turnaj bude hodně náročný. Všichni hráči se s nastalou situací vyrovnali skvěle. První zápas jsme jasně přehráli tým FBK Jičín Rumcajsové. Hráči makali a dřeli, byli herně lepším týmem, což se projevovalo v narůstajícím počtu gólů v síti soupeře.
V druhém zápase, který následoval jen po krátké přestávce, se náš tým střetl s domácím týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší. Naši hráči prokázali větší dravost a touhu po vítězství a soupeře přehráli svými individuálními dovednostmi i týmovou souhrou.
V posledním zápase nás čekal nejtěžší soupeř FBC Trutnov (DTJ). Už samotný pohled na jeho střídačku plnou hráčů vzbuzoval respekt. Náš tým se do zápasu neohroženě vrhl, ale s postupem času bylo čím dál tím víc znát, že síly hráčům ubývají. Přes statečný výkon všech hráčů musíme sportovně uznat, že nás soupeř přestřílel.
Všichni hráči si za předvedený výkon zaslouží velký respekt! Poděkování samozřejmě patří i všem rodičům, kteří nás během turnaje podporovali.
Dále upozorňuji, že nadcházející turnaj se odehraje dne 15.12.2018 ve SH Chlumec nad Cidlinou. Opět se jedná o turnaj, který elévové POŘÁDAJÍ, proto již dopředu prosím rodiče o výpomoc s jeho pořádáním, aby vše proběhlo v pořádku. Jedná se o poslední turnaj v letošním roce, další nás čekají až v roce 2019. Prosím rodiče, aby si prohlédli termíny, kdy se zápasy konají na stránkách: http://www.hradectilvi.cz/lvi/elevove/, abychom se sešli v hojnějším počtu.
Hezký den
Paar Jarmil
Posted in Aktuality.