ZHODNOCENÍ TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ – SVITAVY, 25. 11. 2018

Do turnaje jsme nastoupili v této sestavě: Doubek Michal, Lídl Vojtěch, Vaculík Jakub, Ševčík Lukáš, Jedlička Adam, Bárta Leoš, Pospíchal Dan, Etlík Adam, Anderle Filip, Horký Jáchym, Jedlička David a Paar Daniel.

FbK TJ Svitavy – FBC SION – DDM Nová Generace 4:1

V úvodním zápase jsme šli rychle do jednobrankového vedení, což nám paradoxně spíše uškodilo. Soupeř během první půle otočil skóre dvěma brankami. Přes snahu hráčů se nám nedařilo dostávat do šancí a vyrovnat. V druhém poločasu soupeř dalšími dvěma góly z přečíslení rozhodl utkání.

FbK Orlicko-Třebovsko modří – FBC SION – DDM Nová Generace 2:2

I do druhého utkání jsme nastoupili lépe než soupeř a rychle vstřelili gól. Soupeř však záhy vyrovnal. Hra byla celkově vyrovnaná a šance se střídaly na obou stranách. Brankaři své týmy podrželi a tak se do druhého poločasu nastupovalo za stavu 1:1. I začátek druhého dějství byl vyrovnaný, nám se však v polovině poločasu podařilo vstřelit branku. Bohužel jsme vítězství neudrželi, když jsme v závěru poločasu dostali gól z přesilové hry.

FBC SION – DDM Nová Generace – FbC Sokol Předměřice n/L 5:3

I v třetím utkání jsme rychle vstřelili úvodní gól, na který jsme navázali druhým a vše vypadalo, že si jasně dojdeme pro vítězství. Soupeř se však oklepal a i on vstřelil dva slepené góly. Kluci makali a ještě do poločasu vsítili třetí branku. V začátku druhé půle soupeř opět vyrovnal skóre. Naši hráči ukázali větší vůli po vítězství a individuální schopnosti a rozhodli utkání dalšími dvěmi góly. V závěru se soupeř po timeoutu pokusil o vyrovnání, ale naši hráči si již vedení pohlídali.

FBC SION – DDM Nová Generace – FbC Titáni Pardubice 1:6

V posledním zápase se soupeř hned na začátku ujal tříbrankového vedení. Kluci se snažili dostat do dobře bránícího soupeře, ale jen málo střel prošlo až k brankaři, který si s nimi bohužel pro nás dokázal poradit. Naopak to byl soupeř, kdo využil chyb v naší rozehrávce, chodil do brejků a přidával branky. Nám se podařilo výsledek již pouze kosmeticky upravit.

Hezký den
Paar Jarmil

Posted in Aktuality.