TURNAJ ELÉVŮ – 15. 12. 2018, CHLUMEC N. C.

TURNAJ ELÉVŮ – 15. 12. 2018, CHLUMEC N. C.

Na čtvrtý turnaj sezóny jsme se sešli v Chlumci nad Cidlinou a jak se v této sezóně stává tradicí, opět v značně početně oslabené sestavě. Na turnaj byli připraveni tito hráči:

Paar Dominik, Paar Denis, Doksanský Benjamin, Lipovský Ondřej, Šťastný Tomáš, Nouzovský Daniel, Valenta Lukáš, Nováka Tadeáše a Balda Kryštof.

Hned na úvod chci poděkovat všem rodičům výše uvedených hráčů za pomoc při přípravě a průběhu turnaje, který jsme opět pořádali. Bez vás by to nešlo.

V úvodním zápase nás čekal soupeř TJ Sokol Jaroměř. Hráčů soupeře byl víc, jak dvojnásobný počet, proto jsem se v rámci pravidel s jejich trenérem dohodl na „zapůjčení“ dvou jejich hráčů. Jednalo se o bratry Paletáře Kubu a Martina, kteří s náma odehráli dva zápasy. V první zápase jsme nastoupili plni sil a energie a soupeře jsme jasně přehráli.

Po přestávce jsme nastoupili k druhému utkání, tentokrát bez Benyho, který nás musel pro tento zápas opustit. Naším soupeřem byl tým FBC Dobruška. Toto utkání stálo naše hráče spoustu sil, zápas byl po celou dobu vyrovnaný, obě družstva předváděla pohledné útočné akce a obětavě bránila. Myslím, že se zápas musel všem přítomným divákům líbit.

V posledním zápase turnaje nás čekalo družstvo FBK Jičín Cipísci. Na tento zápas se k nám do sestavy vrátil Beny, ale museli jsme se obejít bez dvou hráčů TJ Sokol Jaroměř. Na našich hráčích byla od začátku patrná únava z předchozích utkání. Přesto v sobě našli zbytky sil a bojovali do závěrečné sirény.

Všichni hráči, kteří reprezentovali náš oddíl ať v poli nebo v bráně, předvedli, že mají velké bojovné srdce a dokáží se s nepříznivou situací porvat! Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem rodičům za pomoc a podporu po celou dobu turnaje. Velký díl patří Denisovi, který pendloval mezi Hradcem a Chlumcem, aby nám Beny mohl pomoci ve dvou utkáních.

Teď nás čeká poslední tréninkový týden v tomto roce a pak svátky. Všem hráčům a jejich rodičům přeji příjemné prožití vánočních svátků v kruhu svých blízkých a vše nejlepší v novém roce. A připomínám, že hned 5. 1. 2019 nás bude čekat turnaj v Náchodě.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.