TURNAJ ELÉVŮ – 19. 1. 2019, Rtyně v Podkrkonoší

Turnaj ve Rtyni v Podkrkonoší byl šestým v této sezóně. Nemohu začít jinak než tím, že se z naší strany jednalo o parádní turnaj. K podrobnostem později. Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Paar Dominik, Paar Denis, Doksanský Benjamin, Lipovský Ondřej, Lipovský Jakub, Šťastný Tomáš, Nouzovský Daniel, Valenta Lukáš, Novák Tadeáš, Němec Štěpán, Pospíšil Alexej, Knápek Ondřej.

V prvním zápase nás čekal pořádající klub FBC Dobruška. Někteří hráči hůře zvládali brzké vstávání, ale na hřišti to na nich nebylo vůbec znát. Soupeře jsme jasně přehrávali ve všech herních činnostech a jasně jsme si dokráčeli k vítězství.

Po dvou zápasovém odpočinku jsme nastoupili proti týmu FBK Jičín Cipísci. Tady se již jednalo o soupeře, který nás prověřil důkladněji a možná nás i svoji hrou na začátku překvapil. V průběhu utkání však hráči přeřadili na vyšší výkonnostní stupeň a zápas dovedli do vítězného konce.

V posledním zápase nás čekalo družstvo Orel Rtyně v Podkrkonoší. Naši hráči byli od začátku plně koncentrovaní a hned v úvodu ukázali soupeři, kdo bude na hřišti pánem. Důrazným napadáním soupeřovi rozehrávky jsme získali spoustu míčků a rychlým obracením hry se dostávali do zakončení. Hráči předváděli opravdu parádní kombinační akce, překvapivé kličky a průniky, na které protihráči nedokázali reagovat. A tak skóre narůstalo v náš prospěch.

Vítězství ve všech zápas jistě potěší, ale ještě více si cením předvedené hry. Věřím, že tato podívaná byla odměnou pro rodiče, kteří byli s námi na turnaji. Tímto bych jim chtěl poděkovat za povzbuzování a podporu během turnaje. Dále jim patří dík, i za dopravu spoluhráčů na turnaj. Před sebou máme necelý měsíc do dalšího turnaje, který odehrajeme dne 17. 02. 2019 v Jičíně.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.