ZHODNOCENÍ TURNAJE ELÉVŮ – 17. 2. 2019, Jičín

Sedmý turnaj se odehrál v Jičíně. Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Paar Dominik, Paar Denis, Doksanský Benjamin, Lipovský Ondřej, Šťastný Tomáš, Nouzovský Daniel, Valenta Lukáš, Němec Štěpán, Fiala Roman, Balda Kryštof, Štverák Daniel, Holub Matěj, Jelínková Adéla, Joštová Gabriela.

V prvním zápase jsme se střetli s týmem TJ Sokol Jaroměř. Toto utkání bylo jednoznačně v naši režii a soupeři jsme nedali žádnou šanci. V herních činnostech jsme ho přehrávali, drželi jsme balónek a po krásných akcích stříleli branky.

V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu FBK Jičín Cipísci. Soupeř hrál velmi dobře a utkání bylo hodně vyrovnané, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu soupeře.

V posledním zápase nás čekalo družstvo FBC Trutnov (DTJ). Zde se také dalo očekávat vyrovnané utkání, což samotný zápas potvrdil. I v tomto utkání jsme se snažili soupeři vnutit naši hru, aktivním napadáním jeho rozehrávky jej přinutit k chybám. To se nám často i dařilo, ale v případech, kdy naši hráči zaváhali, soupeř dokázal trestat.

Děkuji rodičům za pomoc s dopravou spoluhráčů na turnaj a povzbuzování. Tento turnaj nám ukázal, že je před námi ještě hodně práce. Věřím, že se naši hráči s vervou vrhnou do tréninků a budou se dále zlepšovat. Další turnaj odehrajeme dne 30. 03. 2019 ve Rtyni v Podkrkonoší.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.