ZHODNOCENÍ TURNAJE STARŠÍCH ŽÁKŮ – neděle 3. 3. 2019, Rtyně v Podkrkonoší

Do turnaje jsme nastoupili v této sestavě: Doubek Michal, Vaculík Jakub, Ševčík Lukáš, Jedlička Adam, Jedlička David, Bárta Leoš, Horký Jáchym, Paar Daniel, Cupal Martin, Vavřička Tomáš, Široký Jan, Etlík Adam, Viglanský Lukáš a Anderle Filip.

FBC SION – DDM Nová Generace – DDM Holice A 2:1

V prvním zápasu jsme nastoupili proti týmu z Holic. Brzy se nám podařilo vstřelit gól, měli jsme mírnou převahu, ale jinak bylo utkání vyrovnané. O začátku druhého poločasu soupeř zvýšil svoje napadání, což nám činilo problémy. Tým Holic využil naše zaváhání a utkání vyrovnal. To vyburcovalo naše hráče a i oni přepnuli na vyšší rychlostní stupeň, odměnou jim byla vítězná branka. V závěru jsme soupeře již k ohrožení naší branky nepustili.

FBC SION – DDM Nová Generace – Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:1

V následujícím utkání jsme nastoupili proti pořádajícímu oddílu. Opět se nám podařilo na začátku utkání vstřelit branku. Poté následovala vcelku vyrovnaná pasáž hry, ale v závěru poločasu se nám podařilo skórovat. S dvougólovým vedením jsme nastoupili do druhého poločasu. Dalšími dvěma brankami jsme utkání rozhodli, soupeř už jenom v úplném závěru kosmeticky upravil výsledek.

TJ Lanškroun – FBC SION – DDM Nová Generace 0:3

Třetím soupeřem nám byl tým TJ Lanškroun. K tomuto utkání toho mnoho říct nelze. Pravděpodobně se jednalo o nejslabšího soupeře na turnaji, zápasu chyběl náboj, naši hráči se poklidnému vývoji přizpůsobili. V zápase jsme se ujali vedení a za stavu 1:0 vstoupili do druhého poločasu, ve kterém jsme přidali ještě dvě branky. O průběhu utkání asi nejlépe vypovídá počet počet střel 3:20.

FbK Orlicko-Třebovsko modří – FBC SION – DDM Nová Generace 7:2

V posledním zápasu se střetla neporažená družstva turnaje o celkové první místo. Soupeř začal utkání lépe a ujal se vedení. Následně se mu podařilo navýšit náskok vstřelením druhé branky. Zlepšeným výkonem se nám podařilo rychle snížit. Bohužel se soupeři ještě do poločasu podařilo znovu odskočit na rozdíl dvou branek. Přestože jsme si o poločase pojmenovali, co chceme v druhém poločasu zlepšit, na hře se to neprojevilo. V jeho úvodu soupeř dvěma slepenými góly rozhodl utkání. Při oslabení se nám sice podařilo z brejku skórovat, ale víc gólů se nám vstřelit nepodařilo. Byl to naopak soupeř, který dalšími dvěma brankami stanovil konečný výsledek.

Na závěr bych chtěl připomenout, že dne 17. 3. 2019 pořádáme turnaj 4. koše v Chlumci nad Cidlinou. Tímto bych rád oslovil rodiče a požádal je o pomoc při organizaci.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.