ZHODNOCENÍ TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ – 23. 3. 2019, Chlumec n. C.

Osmý turnaj sezóny jsme pořádali v Chlumci nad Cidlinou. Do turnaje zasáhlo 19 hráčů: Šůna David, Votroubek Jan, Kočnar Antonín, Doksanský Benjamin, Mikula Oliver, Kouřim Martin, Řada Marek, Kraus Patrik, Zemánek Šimon, Vokolek Richard, Hlaváček Pavel, Tříska Jan, Podolník Ondřej, Vrba Vojtěch, Tomášek Jakub, Al Sabag Mahmoud, Štěpánek Adam, Paar Denis a Paar Dominik.

První utkání jsme sehráli s TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem. Utkání bylo vyrovnané, diváci viděli spoustu osobních soubojů. Naši hráči se snažili aktivně napadat rozehrávku soupeře a z takto vybojovaných balónků rychle zakončovat. To se nám dařilo, ale ne vždy naše šance končily brankou.

Druhé utkání bylo opět vyrovnané. Naším soupeřem bylo družstvo FBC Trutnov (DTJ). I toto utkání bylo zejména o osobních soubojích, hra měla vysoké tempo a přelévala se z jedné strany na druhou. Také v tomto utkání nás trápilo proměňování šancí.

V třetím zápase byli naším soupeřem hráči Orla Rtyně v Podkrkonoší. Naši hráči bojovali s nasazením a ukázali mnoho skvělých kombinačních a individuálních výkonů.

Závěrem bych chtěl poděkovat přítomným rodičům za pomoc při organizaci turnaje a dopravě hráčů. Hráčům přeji hodně sil do tréninků, na kterých rozvinou své dovednosti.

Hezký den
Paar Jarmil

Posted in Aktuality.