ZHODNOCENÍ TURNAJE ELÉVŮ – 30. 3. 2019, Rtyně v Podkrkonoší

K osmému turnaji jsme cestovali do Rtyně v Podkrkonoší. Naše soupiska byla bohužel opět značně prořídlá. Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Paar Dominik, Paar Denis, Lipovský Ondřej, Lipovský Jakub, Šťastný Tomáš, Valenta Lukáš, Fiala Roman, Balda Kryštof, Štípek David a Novák Tadeáš.

Pro Štípka Davida se jednalo o jeho první turnaj.

Do prvního zápasu jsme nastoupili plni odhodlání, soupeřem nám byl pořádající Orel Rtyně v Podkrkonoší. Naši hráči hráli aktivně, napadali soupeřovu rozehrávku a získávali tak spoustu balónků. V tomto utkání jsme dominovali.

V druhém utkání jsme nastoupili proti týmu FBK Jičín Cipísci. Jedná se o tradičního soupeře, se kterým svádíme vyrovnaná utkání. Naši hráči bojovali, ale musíme sportovně uznat, že soupeř byl dnes lepší.

Poslední zápas jsme sehráli s družstvem FBC Trutnov (DTJ). Zde se na našich hráčích začal projevovat úbytek sil. Hráči se snažili, ale kličky a přihrávky, které v prvním utkání s přehledem zvládli, se jim tolik nedařili. I v osobních soubojích se nedostávalo sil. I v tomto utkání musíme uznat, že byl soupeř nakonec o několik branek úspěšnější.

Mnozí si jistě všimli, že jsme tohoto turnaje nastoupili v nových dresech. Věřím, že se všem líbily a že se v nich klukům dobře hrálo. Velké dík za ně patří panu Novákovi.

Z turnaje odcházíme se vztyčenou hlavou, předvedli jsme kvalitní výkony, bohužel nám postupem docházely síly. S o to vetším nasazením se vrhneme do tréninku a těšíme se na další turnaj, který se koná dne 20. 04. 2019 v Chlumci nad Cidlinou. Turnaj opět pořádáme a tak již dopředu prosím rodiče o pomoc s jeho organizací.

Hezký den
Paar Jarmil

Posted in Aktuality.