ZHODNOCENÍ TURNAJE ELÉVŮ – 20. 4. 2019, Chlumec n. C.

ZHODNOCENÍ TURNAJE ELÉVŮ – 20. 4. 2019, Chlumec n. C.

Devátý turnaj jsme pořádali v Chlumci nad Cidlinou. Sešli jsme se v této sestavě:

Paar Dominik, Paar Denis, Lipovský Ondřej, Lipovský Jakub, Šťastný Tomáš, Valenta Lukáš, Štípek David, Holub Matěj, Doksanský Benjamin, Němec Štěpán, Nouzovský Daniel a Novák Tadeáš.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti týmu Orel Rtyně v Podkrkonoší. Na soupeře jsme si věřili, aktivní hrou a rychlým přístupem jsme napadali rozehrávku soupeře, získávali jsme tak mnoho balónků. Následně naši hráči převáděli krásné akce, ze kterých skórovali. V tomto utkání jsme byli jasně lepším týmem.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti družstvu Florbal Primátor Náchod. Soupeř nastoupil sebevědomě a našim hráčům chvíli trvalo, než se s nastalou situací vyrovnali. Poté už bylo utkání vyrovnané. Tento soupeř nám opět ukázal, že je na čem pracovat.

Poslední zápas jsme sehráli proti FBK Jičín Rumcajsové. Utkání bylo hodně vyrovnané, akce na jedné straně střídala akci. Oba týmy předváděly pohledné kombinace a hráči individuální výkony. Kluci bojovali po celý zápas a odměnou jim byl větší počet branek v soupeřově síti.

Závěrem bych poděkoval všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě a pořádání turnaje. Poslední turnaj se bude konat dne 28. 04. 2019 v Jičíně.

Hezké svátky

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.