ZHODNOCENÍ TURNAJE ELÉVŮ – 28. 4. 2019, Jičín

Poslední turnaj jsme odehráli v Jičíně. Na hřiště vyběhli tito hráči:

Paar Dominik, Paar Denis, Valenta Lukáš, Štípek David, Holub Matěj, Doksanský Benjamin, Němec Štěpán, Nouzovský Daniel, Balda Kryštof, Štverák Daniel, Knápek Ondřej, Fiala Roman a Novák Tadeáš.

První zápas jsme odehráli proti týmu TJ Sokol Jaroměř. Na soupeře jsme si věřili, aktivně jsme napadali jeho hráče při rozehrávce a získávali tak balónky. Následně jsme z povedených kombinací a individuálních průniků zakončovali. Po celý zápas jsme na hřišti dominovali.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti družstvu FBK Jičín Cipísci. Utkání bylo vyrovnané, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Kluci makali a podstoupili nespočet osobních soubojů.

Poslední zápas jsme sehráli proti FBC Trutnov (DTJ). Utkání je potřeba rozdělit na dva poločasy. V jednom nás soupeř přehrával i přes to, že kluci makali. Ve druhém jsme měli zase více ze hry my. Celkově šlo o vyrovnané utkání.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za to, jak letošní sezónu odmakali. Dále bych chtěl chtěl poděkovat rodičům za pomoc s organizací turnajů, dopravou dětí na turnaje a neustálé povzbuzování.

Teď nás čekají ještě dva turnaje, v Náchodě 12. 5. 2019 a v Dobrušce dne 29. 6. 2019. Takže pořád je proč trénovat.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.