TURNAJ O POHÁR ZÁMECKÉHO MEDVĚDA – NÁCHOD, 12. 5. 2019, elévové, starší žáci

Turnaj O pohár zámeckého medvěda v Náchodě jsme za kategorii elévů odehráli v této sestavě:

Paar Dominik, Paar Denis, Lipovský Ondřej, Štípek David, Balda Kryštof, Štverák Daniel, Knápek Ondřej, Fiala Roman a Novák Tadeáš.

Ve skupině jsme postupně narazili na tyto soupeře: FBC Draci Lanškroun, SCC Semily, FBŠ Nové Město nad Metují a FbC Hradec Králové I. První utkání jsme hráli aktivně a kluci makali. Odměnou jim bylo vítězství. Druhé utkání bylo hodně vyrovnané, kluci se opravdu snažili, dlouho v utkání i vedli, ale v závěru se soupeři podařilo vývoj otočit. Ve třetím utkáním jsme předvedli opět mnoho pěkných individuální výkonů i povedených kombinací a v utkání jsme zvítězili. V posledním utkání ve skupině jsme výborně utkání začali a dostali se do vedení, bohužel nastavené tempo hry jsme neudrželi a v závěru jsme inkasovali, čímž se soupeři podařilo v utkání zvítězit. Ve skupině jsme obsadili konečné třetí místo a to nám přisoudilo 2. tým skupiny A Karlovy Vary. V tomto utkání nás bohužel i přes snahu našich hráčů soupeř jasně přehrával. Nám se z našich šancí branku střelit nepodařilo a turnaj pro nás tím skončil celkovým umístěním na děleném 9. až 16. místě.

Za kategorii starších žáků jsme turnaj odehráli v této sestavě:

Vlastník Martin, Ševčík Lukáš, Jedlička Adam, Bárta Leoš, Cupal Martin, Doubek Michal, Anderle Filip, Horký Jáchym, Jedlička David, Vaculík Jakub a Paar Daniel.

Ve skupině jsme postupně narazili na tyto soupeře: Florbal Primátor Náchod ČERVENÍ, FBŠ Hattrick Brno, FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší a Sokol Roztoky. Hned v úvodním utkání se ukázalo, že nám přechod na menší hřiště bude dělat větší problém, než jsme si mysleli. Kluci se snažili, postupně si sehrávali a nakonec v posledním zápase uhráli kýžené vítězství, které znamenalo postup do bojů playoff. Zde nás čekal tým pořádajícího oddílu Florbal Primátor Náchod ČERNÍ. Kluci do zápasu dali vše, zápas byl vyrovnaný, ale štěstí se nakonec přiklonilo na stranu soupeře. Tento zápas jsme prohráli po boji o jednu branku. Turnaj pro nás tím skončil celkovým umístěním na děleném 5. až 8. místě.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za snahu a nasazení s jakým celý turnaj odehráli. Věřím, že na turnaji nasbírali mnoho zkušeností, které jim pomohou se dále florbalově posunout.

Hezký den

Paar Jarmil

Posted in Aktuality.